Bumprider Connect wózek do samolotu

Home/Usługi dla branży medycznej/Bumprider Connect wózek do samolotu

Bumprider Connect wózek do samolotu

Wózek Bumprider Connect jest innowacyjnym rozwiązaniem, które posiada możliwość łączenia dwóch wózków w jeden za pomocą wbudowanych magnesów. Dzięki temu możemy mieć dwa wózki jeden obok drugiego, które działają jako jedna całość. Takie rozwiązanie jest idealnie dla osób, które posiadają dzieci o małej różnicy wieku. To rozwiązanie umożliwia wychodzenie z dwójką podopiecznych na raz. Model ten posiadać może również opcjonalną gondolę przystosowaną, do transportowania najmłodszych dzieci. 

Jaki powinien być wózek do samolotu?

Wózek Bumprider Connect należy do grona najlżejszych wózków na świecie. Jest również bardzo mały i ergonomiczny co daje możliwość, zamontowania fotelika samochodowego. Wózek składa i rozkłada się błyskawiczne, co w połączaniu z niską wagą sprawia, że spełnia on założenia bagażu podręcznego.

To jedna z największych zalet tego produktu. To idealne urządzenie dla rodziców, którzy dużo podróżują i chcą zabierać ze sobą na pokład samolotu swoje dzieci w wygodny sposób.

Zalety wózka Bumprider Connect

Wózek do samolotu Bumprider Connect (opis produktu) posiada wiele zalet. Nowoczesna konstrukcja i innowacyjne rozwiązania sprawiają, że znacząco przewyższa konkurencyjne modele wózków. Magnesy ułatwiają sprawę, gdy mamy większą liczbę dzieci. Niska waga i niewielkie rozmiary ułatwiają jego transport.

Jest łatwy w składaniu i rozkładaniu. Małe i zwrotne kółka zapewniają płynną jazdę. Przednie kółka mogą być skrętne lub zablokowane. Wózek posiada podnóżek z regulacją wysokości, wygodną wkładkę dla dziecka, dużą budkę oraz pozycję leżącą dla dziecka.

Można go użytkować już od narodzin dziecka i montować do niego fotelik samochodowy. Wytrzymała konstrukcja sprawia, że można użytkować ten sprzęt przez długi czas nawet w ciężkich warunkach. Duży kosz pod wózkiem umożliwia wygodne przewożenie potrzebnych artykułów w trakcie spacerów.

Wózek po rozłożeniu jest blokowany za pomocą specjalnego systemu przed złożeniem oraz stoi samodzielnie bez konieczności trzymania. Dziecko jest utrzymywanie w środku za pomocą 5 punktowych szelek bezpieczeństwo. To wszystko sprawia, że konstrukcja jest bezpieczna i wygodna w użytkowaniu.

2022-01-21T09:21:02+00:00 By |Usługi dla branży medycznej|0 Comments