Gra małżeńska – miłość poprzez zabawę

Home/Zdrowie/Gra małżeńska – miłość poprzez zabawę

Gra małżeńska – miłość poprzez zabawę

Motylki w brzuchu, szybsze bicie serca, tęsknota po kilku godzinach rozłąki- takie emocje towarzyszą parom na początku związku. Następne fazy miłości być może nie są tak intensywne, ale naturalne i nadal mogą dawać poczucie zaufania i bezpieczeństwa względem partnera. Rutyna to nauka życia razem, kłótnie czy drobne sprzeczki są nieuniknione wśród najbliższych więc nie jest możliwe, aby zabrakło ich w życiu par/ małżeństw. Aby uniknąć większego kryzysu w małżeństwie bądź podkręcić dobrą atmosferę w związku na jeszcze lepszą powstało fenomenalne pudełko dla par- zaskocz partnera i rozpocznij grę małżeńską.

Gra małżeńska – zainwestuj czas w miłość!

Często zastanawiamy się jak poprawić relacje w małżeństwie, zwłaszcza przy długim stażu. Myślimy o wyjeździe na weekend, romantycznej kolacji czy drobnym prezencie. Żadne z wymienionych pomysłów nie jest złe, ale może skończyć się na pojedynczej akcji. Gra małżeńska stworzona została nie tylko dla par które oficjalnie przysięgły sobie miłość.

Na czym polega wyjątkowość gry? Wystarczy, że raz poświęcicie dłuższą chwilę na zapoznanie się instrukcją, a następnie przystąpicie do realizacji zadań. Pudełko dla par zawiera karty z zadaniami, które należy wykonywać przez cały tydzień. Dodatkowo zdobywacie punkty i rywalizujecie o wcześniej ustaloną nagrodę główną!

Reguły gry!

Zadania wymagają dosłownie kilku chwil poświęconych na tydzień. Powodują, że znowu myślimy o drugiej połówce, nutka rywalizacji dodatkowo podkręca atmosferę, a samo wykonanie zadania wbrew pozorom daje mniej satysfakcji niż uśmiech zaskakiwanego partnera. Na nowo wyrabiamy drobne gesty, które często będą nam przypominały to co było na początku związku. Pewne jest również to, że obie strony poczują wzajemne zainteresowanie, nie ma mowy na zaangażowanie tylko jednego partnera, a jest to często zarzut stron podczas kryzysu małżeńskiego.

Pozwólcie sobie na ponowne poczucie miłości. Gry dla par na pewno będą pomocne. Działają w dłuższym okresie czasu niż kolacja raz w miesiącu. Nie potrzebujcie rezerwować kilku godzin w tygodniu na rozpalanie związku ponieważ prawdziwa miłość opiera się na drobnych gestach przemyconych w szarej, rutynowej rzeczywistości.

2021-05-21T09:16:11+00:00 By |Zdrowie|0 Comments