Kosz na brudne pieluchy higienicznym rozwiązaniem

Home/Usługi dla branży medycznej/Kosz na brudne pieluchy higienicznym rozwiązaniem

Kosz na brudne pieluchy higienicznym rozwiązaniem

Pojawienie się niemowlęcia  to prawdziwa rewolucja dla całej rodziny. Niezbędne są  domowe reorganizacje i nowe pomysły polepszające funkcjonalność mieszkania i komfort domowników. Wśród wielu pomysłów uwagę przykuwa kosz na zużyte pieluchy.

Kosz na brudne pieluchy – co to takiego?

Jedna z najważniejszych cech  kosza na zużyte pieluchy jest  jego funkcjonalność i gwarancja zachowania higieny Specjalnie zaprojektowany system uszczelniania zapewnia, że przykre  zapachy  są zatrzymywane w środku  pojemnika i nie wydostają się na zewnątrz. Dzięki temu można ustawić kosz w pokoju dziecka, bez obawy że bakterie znajdujące się w wewnątrz  zagrożą  bezpieczeństwu zdrowotnemu malucha.

Dzięki pomysłowym rozwiązaniom kosz  można obsługiwać przy użyciu tylko jednej ręki co zdecydowanie ułatwia proces wymiany pieluszek i pozwala bezpiecznie  kontrolować drugą ręką położenie niemowlęcia. Niezwykle funkcjonalny pomysł z obrotową rączką sprawia że  kontakt z  odpadami jest zredukowany do zera.

Z  czego kosz na zużyte pieluchy jest wykonany?

Produkt wykonany dla niemowląt powinien bez wątpienia spełniać wiele wymogów ,szczególnie tych dotyczących bezpieczeństwa zdrowotnego. Tak jest i w tym przypadku. Kosz na brudne pieluchy został wykonany z polipropylenu. Jest to materiał obojętny fizjologicznie. Nie ulega zapaleniu, nie wydziela żadnych zapachów i nie pochłania wody.

Co więcej  zastosowany tu polipropylen nie zawiera bisfenolu A. Jest to  związek chemiczny ,który niestety  występuje w wielu produktach wykonanych z tworzyw  sztucznych. Działanie bisfenolu A   zakłóca w sposób znaczący metabolizm organizmu ludzkiego i powoduje rożne  groźne schorzenia  i co jest najgorsze wchłania się do organizmu przez zwykły dotyk. Brak tej substancji toksycznej sprawia, że możemy bez obaw związanych z skutkami dotykania  przenosić czy opróżniać pojemnik .

A jak  z estetyką ?

I na tym polu  tutaj projektanci nie zawiedli. Produkt , który jest zwykłym koszem i to na zużyte pieluchy prezentuje się wyjątkowo ładnie. Opływowy kształt , staranne wykonanie i  niekrzykliwa kolorystyka i w pięciu wariantach sprawia, że pojemnik  można ustawić tak naprawdę w każdym pomieszczeniu.

Zobacz kosze na zużyte pieluchy: https://kosznapieluchy.pl/produkty/

2022-05-30T11:30:27+00:00 By |Usługi dla branży medycznej|0 Comments